pożyczka na raty przez internet

POŻYCZKA RATALNA PRZEZ INTERNET – EKSPRESOWY ZASTRZYK GOTÓWKI

Czym charakteryzuje się pożyczka ratalna przez Internet?

 

Pożyczka ratalna przez Internet może oznaczać zarówno zakupy na raty w sklepie, jak i zaciągnięcie kredytu gotówkowego w placówce bankowej, który należy spłacać regularnie, w określonym w zawartej wcześniej w umowie terminie.

Pożyczki dostępne przez Internet to spore udogodnienie. Nie musisz wychodzić z domu by uzyskać pożyczkę, a środki finansowe szybko znajdą się na Twoim koncie.  Jak zainwestować pożyczone pieniądze? Tu decyzję podejmujesz sam, a możliwości jest bardzo dużo. Jedni pożyczają, by zakupić wybrany sprzęt RTV/AGD, inni by zrobić prawo jazdy czy też remont mieszkania.

Pożyczka ratalna dostępna tylko w banku?

 

Jeśli potrzebujemy sporej sumy pieniędzy dobrym, choć nie idealnym sposobem na ich uzyskanie może być pożyczka ratalna zaciągnięta w tradycyjnym banku. Musimy jednak liczyć się z wymogami, które banki stawiają przed klientami szukającymi dobrej oferty.

 

W banku wymagać będą zaświadczeń o:

  1. Stałym zatrudnieniu
  2. Potwierdzeniu Twojej tożsamości
  3. Zaświadczenie o niekaralności
  4. Braku zadłużenia

 

A ponadto posiadać odpowiednią zdolności kredytową, Musimy się także liczyć z faktem, że jeśli nie spełnimy choćby jednego z tych warunków, najprawdopodobniej dostaniemy odpowiedź odmowną.

Pożyczka na raty przez Internet bez zaświadczeń – nawet w kilka minut

 

Zupełnie inaczej jest w przypadku pożyczek ratalnych przez Internet, którą zaciągnąć możemy w firmach pożyczkowych. Korzystając z ofert takich firm oszczędzamy czas, jaki poświęcili byśmy na skompletowanie dokumentów wymaganych przez bank.

Co ważne, pożyczki ratalne przez Internet udzielane są zwykle za okazaniem jedynie dowodu osobistego, co oznacza, że nikt nie będzie wymagał od nas stałego zatrudnienia oraz odpowiednio wysokich zarobków. W przypadku nagłej potrzeby gotówki jest to rozwiązanie wręcz idealne.

Udanie się do placówki firmy, która udziela pożyczek ratalnych na dowód wcale nie jest najszybszym sposobem na zaciągnięcie kredytu. Od dłuższego czasu istnieją bowiem firmy pożyczkowe, które działają w sieci. W Internecie znajdziemy tysiące firm, oferujących takie usługi. Wśród nich możemy doszukać się wielu oszustów. Warto więc korzystać z usług legalnie działającej firmy, takiej jak Nexu. Dzięki temu oszczędzisz sobie nieprzyjemności w przyszłości.

Dzięki usługom online możemy pożyczyć na raty nawet do 8 tysięcy złotych nie wychodząc z domu. Jedyne, co należy zrobić, to zarejestrować się na stronie firmy i wypełnić formularz. Później możemy cieszyć się gotówką, która już tego samego dnia może być na naszym koncie.

 

pozycz-przez-internet

Indywidualne podejście do klienta

 

Firmy finansowe starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując im jak najkorzystniejsze dla nich usługi. Nexu cechuje się indywidualnym podejściem do klienta, oferując najlepsze i najbardziej dopasowane rozwiązanie do sytuacji osoby zaciągającej pożyczkę ratalną.

Zasady zaciągania pożyczek ratalnych przez Internet

 

Firmy specjalizujące się w udzielaniu pożyczek ratalnych jasno określają warunki, na jakich musimy spłacić zaciągniętą pożyczkę. Podpisując umowę zgadzamy się na wysokość oprocentowania, liczbę rat oraz ewentualne kary wynikające z niepłacenia należności w terminie. Jeśli jednak wywiążemy się z umowy terminowo, nie tylko unikniemy kar, ale zbudujemy naszą wiarygodność wobec banku czy firmy pożyczkowej.

 

pozyczki online na raty

 

Sprawdź: Jak działa Nexu

Co składa się na pożyczkę ratalną?

 

Oprócz oprocentowania, które dana firma pożyczkowa ustala indywidualnie, do ogólnej sumy pożyczki najczęściej dochodzą opłaty dodatkowe. Są nimi kwota ubezpieczenia czy opłata za udzielenie pożyczki, która jest narzucona jednorazowo. W umowie może się także znaleźć zapis dotyczący jednorazowej opłaty za rozpatrzenie wniosku.

Niektóre firmy narzucają także opłaty za różne powiadomienia czy monity. Jeśli zechcemy przedłużyć spłatę pożyczki, najprawdopodobniej również będziemy musieli za to zapłacić. Warto więc zarejestrować się na portalu Nexu, gdzie nie ma ukrytych kosztów, a warunki i zasady są jasne i przejrzyste.

W przypadku pożyczki ratalnej, zaciąganej w Internecie, należy dokładnie wczytać się w regulamin. Pożyczkodawca nie może żądać od klienta poniesienia kosztów, które nie zostały wyszczególnione w umowie bądź regulaminie. W Nexu nie znajdziesz ukrytych kosztów, a zasady są jasno przedstawione.

 

 

Czy uznałeś to za interesujące? Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej:

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 79,20%
Nota prawna
Formularz informacyjny

Możesz być również zainteresowany: