pożyczka na raty przez internet

Pożyczka ratalna przez Internet – ekspresowy zastrzyk gotówki

 

 

Czym charakteryzuje się pożyczka ratalna?

Pożyczka ratalna może oznaczać zarówno kupno w sklepie danego przedmiotu na raty, jak i zaciągnięcie kredytu gotówkowego w placówce bankowej, który należy spłacać regularnie, w określonym w zawartej wcześniej w umowie terminie.

Jeśli nie odpowiada nam wysokość oprocentowania rat, jaką proponuje dany sklep, warto przejrzeć ofertę firm pożyczkowych, zwłaszcza tych działających online. Pozyskiwanie pieniędzy tym kanałem to spore udogodnienie – środki znajdą się szybko na twoim koncie a transakcji dokonasz we własnym domu. Pożyczone pieniądze możemy wtedy wykorzystać na zakup gotówkowy żądanego przedmiotu.

 

Pożyczka ratalna dostępna tylko w banku?

Jeśli potrzebujemy sporej sumy pieniędzy, dobrym, choć nie idealnym, sposobem na ich uzyskanie może być pożyczka ratalna zaciągnięta w tradycyjnym banku. Musimy jednak liczyć się z wymogami, które takie instytucje stawiają przed klientami.

Mowa tu o zaświadczeniu o stałym zatrudnieniu, dwóch dokumentach tożsamości, zaświadczeniu o niekaralności, braku zadłużenia, a także odpowiedniej zdolności kredytowej. Musimy się także liczyć z faktem, że jeśli nie spełnimy choćby jednego z tych warunków, najprawdopodobniej dostaniemy odpowiedź odmowną.

 

Zupełnie inaczej jest w przypadku pożyczki ratalnej przez Internet, którą zaciągniemy w firmie pożyczkowej, specjalizującej się w ich udzielaniu. W tym przypadku oszczędzamy czas, jaki poświęcili byśmy na skompletowanie dokumentów wymaganych przez bank.

Co ważne, pożyczki ratalne w takich firmach udzielane są zwykle za okazaniem jedynie dowodu osobistego, co oznacza, że nie nikt nie będzie wymagał od nas stałego zatrudnienia oraz odpowiednio wysokich zarobków. W przypadku nagłej potrzeby gotówki jest to rozwiązanie wręcz idealne.

 

 

Pożyczka ratalna w Internecie – nawet w kilka minut

Udanie się do placówki firmy, która udziela pożyczek ratalnych na dowód wcale nie jest najszybszym sposobem na zaciągnięcie kredytu. Od dłuższego czasu istnieją bowiem firmy pożyczkowe, które działają w sieci. W Internecie znajdziemy tysiące firm, oferujących takie usługi. Wśród nich możemy doszukać się wielu oszustów. Warto więc korzystać z usług legalnie działającej firmy, takiej jak Nexu. Dzięki temu oszczędzisz sobie nieprzyjemności w przyszłości.

Dzięki usługom online możemy pożyczyć nawet do 8 tysięcy złotych nie wychodząc z domu. Jedyne, co należy zrobić, to zarejestrować się na stronie firmy i wypełnić formularz. Potem możemy się już tylko cieszyć gotówką, która już tego samego dnia może być na naszym koncie.

 

pozycz-przez-internet

 

Nie obawiaj się skomplikowanych procedur

Osoby, które rozważają decyzję o wzięciu pożyczki ratalnej przez Internet, często obawiają się samego procesu zaciągania takiego kredytu. Zupełnie niepotrzebnie – formularz, który wypełnia się przy składaniu wniosku online, jest przejrzysty i klarowny. Dodatkowo można liczyć na pomoc telefoniczną konsultanta, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

 

Indywidualne podejście do klienta

Firmy finansowe starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując im jak najkorzystniejsze dla nich usługi. Nexu cechuje się indywidualnym podejściem do klienta, oferując najlepsze i najbardziej dopasowane rozwiązanie do sytuacji osoby zaciągającej pożyczkę ratalną.

 

Zasady zaciągania pożyczek ratalnych przez Internet

Firmy specjalizujące się w udzielaniu pożyczek ratalnych jasno określają warunki, na jakich musimy spłacić zaciągniętą pożyczkę. Podpisując umowę zgadzamy się na wysokość oprocentowania, liczbę rat oraz ewentualne kary wynikające z niepłacenia należności w terminie. Jeśli jednak wywiążemy się z umowy terminowo, nie tylko unikniemy kar, ale zbudujemy naszą wiarygodność wobec banku czy firmy pożyczkowej.

 

pozyczki online na raty

Sprawdź: Jak działa Nexu

 

Co składa się na pożyczkę ratalną?

Oprócz oprocentowania, które dana firma pożyczkowa ustala indywidualnie, do ogólnej sumy pożyczki najczęściej dochodzą opłaty dodatkowe. Są nimi kwota ubezpieczenia czy opłata za udzielenie pożyczki, która jest narzucona jednorazowo. W umowie może się także znaleźć zapis dotyczący jednorazowej opłaty za rozpatrzenie wniosku.

 

Niektóre firmy narzucają także opłaty za różne powiadomienia czy monity. Jeśli zechcemy przedłużyć spłatę pożyczki, najprawdopodobniej również będziemy musieli za to zapłacić. Warto więc zarejestrować się na portalu Nexu, gdzie nie ma ukrytych kosztów, a warunki i zasady są jasne i przejrzyste.

 

W Nexu wszystkie informacje są przedstawione przed podpisaniem umowy. W przypadku pożyczki ratalnej, zaciąganej w Internecie, należy dokładnie wczytać się w regulamin. Pożyczkodawca nie może żądać od klienta poniesienia kosztów, które nie zostały wyszczególnione w umowie bądź regulaminie. Właśnie na naszym portalu nie znajdziesz ukrytych kosztów, a zasady pozyskiwania pieniędzy są jasne przed zatwierdzeniem zobowiązania.

 

Czy uznałeś to za interesujące? Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej:

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

500 zł8000 zł
mc.
246
Miesięcznie:
Kwota1000 zł
Liczba rat 3
Kwota raty 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.00 zł
RRSO 474,9%
Całkowita kwota do spłaty1323.97 zł
Nota prawna
Formularz informacyjny

Możesz być również zainteresowany: