Pożyczki osobiste – czym są?

 

Pożyczki osobiste to oferta szybkiej gotówki dla wszystkich pełnoletnich potrzebujących dodatkowych środków finansowych. Możesz wnioskować o pożyczkę osobistą, jeśli:

 

  • Masz ukończone 18 lat.
  • Masz dostęp do swojej bankowości internetowej.
  • Masz dowód osobisty.

 

W Nexu możesz pożyczyć od 500 zł do nawet 8000 zł w wygodnych ratach! Od 2 do nawet 6 miesięcy. 

 

Potrzebujesz pieniędzy na remont łazienki, który przekładasz już kolejny rok? A może właśnie zepsuł Ci się samochód, a wydatki na ten miesiąc masz już zaplanowane? Wakacje? Kiedy jak nie teraz?!

 

pożyczka osobista w nexu

 

 

Nie ważne na co potrzebna Ci gotówka! Ważne, że w Nexu.pl dostaniesz to, czego właśnie potrzebujesz na zasadach, jakie sam ustalisz!

>>> Nie czekaj i złóż wniosek o pożyczkę już teraz! <<< 

 

 

Jeśli składasz wniosek po raz pierwszy

 

Jeśli nigdy wcześniej nie składałeś wniosku o pożyczkę osobistą, być może zastanawiasz się, jaki jest haczyk. Otóż nie ma żadnego haczyka! Zapłacisz tylko wymagane opłaty, a cały proces jest bardzo dobrze wyjaśniony na kalkulatorze pożyczki.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj Jak działa Nexu lub  Zobacz nasz wzór umowy pożyczki.

 

 

pożyczka w nexu

 

  • Wystarczy, że na kalkulatorze zaznaczysz wybraną przez siebie kwotę pożyczki oraz czas w jakim chcesz ją spłacić.

 

  • Następnie zaloguj się do swojej usługi internetowej, a my w bezpieczny i poufny sposób przy pomocy TransactionLink zweryfikujemy Twoją tożsamość i przeanalizujemy Twoją prośbę o pożyczkę w Nexu. Ten proces zajmie około kilku do maksymalnie kilkunastu minut.

 

  • Wreszcie, kiedy zatwierdzimy Twoją prośbę automatycznie otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe.

 

>>> Nie czekaj i złóż wniosek o pożyczkę już teraz! <<<

 

 

Kiedy musisz spłacić swoją pożyczkę osobistą?

 

W kalkulatorze kredytowym oraz w umowie zawarte są szczegółowe informacje na temat daty spłaty pożyczki osobistej. Termin spłaty znajdziesz także na swoim Koncie Klienta.

 

 

 

 

Pożyczka osobista w Nexu – dlaczego warto?

 

Warunki pożyczek online w Nexu.pl są jednymi z tych bezkonkurencyjnych na rynku.  Nexu.pl należy do grupy finansowej Blue Finance – fińskiej firmy finansowej z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sektorze pożyczek online i mikro kredytów.

 

Dla nas najważniejszy jesteś Ty i Twoje potrzeby! To dla Ciebie tu jesteśmy! Chcemy zapewnić Ci bezpieczeństwo na każdym etapie wnioskowania o pożyczkę osobistą. Pożyczki osobiste z Nexu to bezpieczeństwo danych i poufność na każdym kroku aplikacji.

 

 

Co to jest TransactionLink?  bezpieczna pożyczka

 

TransactionLink pozwola firmie Nexu, jak i innym firmom na rynku na weryfikację tożsamości klientów.  Jest to bezpieczna forma sprawdzenia danych klienta przez bank, który już wcześniej te dane zweryfikował.

Jest to szybki  i bezpieczny proces weryfikacji tożsamości, który pozwala dostarczyć Ci nasze usługi szybko i sprawnie. Nie musisz obawiać się, że Twoje dane gdzieś wyciekną – nie ma takiej możliwości.

 

 

Czy muszę mówić, dlaczego chcę otrzymać pożyczkę osobistą?

 

Nie musisz mówić dlaczego potrzebujesz pieniędzy. Po prostu sprawdź na  kalkulatorze pożyczki jaka kwota jest Ci potrzebna i niezwłocznie ciesz się pieniędzmi. Wierz nam, kiedy mówimy “niezwłocznie”, mamy na myśli niezwłocznie! Przekonaj się o tym sam!

 

>>> ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ <<<  i otrzymaj pieniądze nawet dziś!

 

 

 

Obecnie nie możemy zaoferować Tobie tego produktu, ze względu na zmienione prawo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym, jeszcze lepiej dopasowanym do Twoich potrzeb produktem. Sprawdź nasz nowy produkt!

 

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 79,20%
Nota prawna
Formularz informacyjny