Szybkie pożyczki online

Szybkie pożyczki online to rodzaj pożyczki, dzięki którym otrzymujemy środki finansowe praktycznie od ręki, w ciągu od kilku godzin do 3-4 dni. W ramach umowy  zawartej online między instytucją kredytową a Klientem firma zobowiązuje się do przekazania określonej kwoty pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe Klienta, a wszystko to bez wychodzenia z domu.

W Nexu w ramach szybkiej pożyczki online Klient może wnioskować o pożyczkę od 500 do nawet 8000 złotych, na okres od 2 do 6 miesięcy. Spłata pożyczki online, niezależnie od wysokości pożyczanej kwoty, wygląda tak samo: przed upływem wskazanego terminu Klient wykonuje przelew wskazanej w umowie kwoty na rachunek bankowy pożyczkodawcy.

Szybka pożyczka online – charakterystyka kredytowa

 

Szybka pożyczka online to produkt finansowy dedykowany osobom, które muszą rozwiązać pilny i nagły problem finansowy wynikający z nieprzewidzianych zdarzeń.

Warunki udzielania pożyczek online Nexu są przejrzyste i jednoznaczne – nie obowiązują w ich wypadku restrykcyjne wymogi kredytów bankowych, dzięki czemu są one zdecydowanie łatwiejsze i szybsze do uzyskania.

Nexu.pl podchodzi z troską do bezpieczeństwa finansowego każdego potencjalnego klienta, dlatego zanim przyzna mu finansowanie sprawdza, czy udzielona pożyczka nie będzie dla niego nadmiernym obciążeniem finansowym.

Pożyczki online to jedyny rodzaj pożyczki, z której mogą skorzystać osoby będące w kiepskiej sytuacji finansowej i atrakcyjna alternatywa dla trudniejszych w uzyskaniu kredytów.

 

Zalety pożyczek online

 

O szybką pożyczkę online można się ubiegać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, przez Internet. Całość procesu sprowadza się do rejestracji i złożenia wniosku o pożyczkę. Odpowiedź z decyzją kredytową może zostać przesłana online nawet już po kilku minutach!

Aby otrzymać szybką pożyczkę online nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach! Do rozpatrzenia wniosku i udzielenia odpowiedzi wystarczą Nexu dane z dowodu osobistego oraz kontakt.

W Nexu.pl, zdajemy sobie sprawę, że krótki czas oczekiwania na pieniądze jest bardzo istotne dla Klientów chcących skorzystać szybkiej pożyczki. Z tego właśnie powodu usprawniliśmy proces rozpatrywania wniosku, aby w jak najkrótszym czasie poinformować Cię o decyzji i przelać pieniądze na Twoje konto.

Pożyczka online na kwotę do 8000 zł może zostać uruchomiona jeszcze tego samego dnia, a pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie jeszcze dzisiaj.

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

500 zł8000 zł
mc.
246
Miesięcznie:
Kwota1000 zł
Liczba rat 3
Kwota raty 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.00 zł
RRSO 474,9%
Całkowita kwota do spłaty1323.97 zł
Nota prawna
Formularz informacyjny