Szybka pożyczka online

Szybkie pożyczki online to rodzaj pożyczki, dzięki którym otrzymujemy środki finansowe praktycznie od ręki, w ciągu od kilku godzin do 3-4 dni. W ramach umowy  zawartej online między instytucją kredytową a Klientem firma zobowiązuje się do przekazania określonej kwoty pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe Klienta, a wszystko to bez wychodzenia z domu.

W  ramach szybkiej pożyczki online Klient może wnioskować o pożyczkę do nawet 8000 złotych, na okres nawet do 6 miesięcy. Spłata pożyczki online, niezależnie od wysokości pożyczanej kwoty, wygląda tak samo: przed upływem wskazanego terminu Klient wykonuje przelew wskazanej w umowie kwoty na rachunek bankowy pożyczkodawcy.

Szybka pożyczka online – charakterystyka kredytowa

Szybka pożyczka online to produkt finansowy dedykowany osobom, które muszą rozwiązać pilny i nagły problem finansowy wynikający z nieprzewidzianych zdarzeń.

Warunki udzielania pożyczek online powinny być przejrzyste i jednoznaczne – nie obowiązują w ich wypadku restrykcyjne wymogi kredytów bankowych, dzięki czemu są one zdecydowanie łatwiejsze i szybsze do uzyskania.

Nexu.pl podchodzi z troską do bezpieczeństwa finansowego każdego potencjalnego klienta, dlatego zanim przyzna mu finansowanie sprawdza, czy udzielona pożyczka nie będzie dla niego nadmiernym obciążeniem finansowym.

Pożyczki online to jedyny rodzaj pożyczki, z której mogą skorzystać osoby będące w kiepskiej sytuacji finansowej i atrakcyjna alternatywa dla trudniejszych w uzyskaniu kredytów.

Zalety szybkich pożyczek online

O szybką pożyczkę online można się ubiegać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, przez Internet. Całość procesu sprowadza się do rejestracji i złożenia wniosku o pożyczkę. Odpowiedź z decyzją kredytową może zostać przesłana online nawet już po kilku minutach!

W Nexu.pl, zdajemy sobie sprawę, że krótki czas oczekiwania na pieniądze jest bardzo istotne dla Klientów chcących skorzystać szybkiej pożyczki. Z tego właśnie powodu usprawniliśmy proces rozpatrywania wniosku, aby w jak najkrótszym czasie poinformować Cię o decyzji i przelać pieniądze na Twoje konto.

Pożyczka online na kwotę do 8000 zł może zostać uruchomiona jeszcze tego samego dnia, a pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie jeszcze dzisiaj.

Obecnie nie możemy zaoferować Tobie tego produktu, ze względu na zmienione prawo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym, jeszcze lepiej dopasowanym do Twoich potrzeb produktem. Sprawdź nasz nowy produkt!

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 79,20%
Nota prawna
Formularz informacyjny