Wnioskowanie o pożyczkę na raty online w Nexu jest bardzo proste. Nie musisz wychodzić z domu, gdyż cały proces odbywa się przez Internet. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć w dowolnym terminie – przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Do ubiegania się o dodatkową gotówkę w Nexu konieczne jest posiadanie konta bankowego, telefonu komórkowego oraz dowodu osobistego.

 

Pożyczka 2000 zł na raty

W Nexu można uzyskać pożyczkę 2000 na raty, która jest produktem finansowym odpowiadającym na potrzeby osób będących w trudniejszej sytuacji materialnej. Dzięki tej pożyczce uzyskujesz potrzebną gotówkę, a jej spłacanie rozłożone na raty pozwoli bez pośpiechu i wyrzeczeń uregulować zobowiązanie.

 

Pożyczka 2000 na raty – na jakich warunkach jest udzielana?

Nasza firma dokładnie określa warunki jej udzielania. Przed złożeniem wniosku warto więc sprawdzić, jakie wymagania trzeba spełnić, by mieć szansę na pozyskanie środków. W przypadku produktów dostępnych online wymagania takie są zazwyczaj szczegółowo opisane na stronie internetowej.

Ogólnie warunki udzielania pożyczek poza bankowych są dość podobne. Aby z nich skorzystać, musisz mieć:

 • ukończony określony wiek – zwykle minimalny wiek to 18 lat,
 • ważny dokument tożsamości,
 • stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • telefon komórkowy,
 • adres e-mail – jest on konieczny do rejestracji w internetowym serwisie pożyczkowym oraz późniejszej korespondencji z pożyczkodawcą,
 • konto bankowe założone na Twoje nazwisko – będzie ono służyło do weryfikacji Twojej tożsamości przy udzieleniu pożyczki online oraz do przesłania środków od pożyczkodawcy. Istnieją także produkty, które nie wymagają posiadania konta i wówczas pożyczkę odbiera się gotówką na poczcie.

Warunkiem otrzymania pożyczki 2000 na raty jest posiadanie zdolności kredytowej. Instytucje poza bankowe w ocenie możliwości finansowych klientów są z reguły znacznie łagodniejsze niż banki, choćby dlatego, że akceptują różne źródła dochodów oraz fakt spłacania innych zobowiązań.

 

Jak zarejestrować konto w Nexu?

 

gotówka na raty dla zadłużonych

 

Będąc na stronie Rejestracji w Nexu podajesz Twój adres email oraz numer telefonu komórkowego (pamiętaj, że na adres email oraz telefon komórkowy przyjdą powiadomienia). W kolejnych polach wpisujesz hasło oraz powtarzasz je. (Przestrzegamy przed udostępnianiem komukolwiek swojego hasła. Nasza firma nigdy nie prosi o nie podczas rozmowy telefonicznej.) Następnie zaznaczamy wymaganie zgody i przechodzimy do kolejnego kroku.

 

Jak wnioskować o pożyczkę online krok po kroku?

Pożyczkę ratalną Nexu możesz otrzymać po wypełnieniu prostego wniosku. Aby zarejestrować się, musimy podać kod sms, który przyjdzie na telefon komórkowy. Nie musisz więc nawet wstawać z fotela, żeby dopełnić wszystkich formalności.

 

 • Po wejściu na stronę www.nexu.pl wybierasz interesującą Cię kwotę oraz okres, na jaki chcesz ją pożyczyć. Następnie przechodzisz do kolejnego kroku, którym jest rejestracja konta.

 

 • System wyśle specjalny kod na podany wcześniej numer telefonu komórkowego. Wystarczy go wpisać w odpowiednim oknie i od razu możesz przejść do następnej czynności. Jeśli go przypadkowo skasujesz kod, wystarczy, że przyciśniesz przycisk: „Wygeneruj kod ponownie” i zostanie on jeszcze raz wysłany na Twój telefon komórkowy.

 

 • Kolejnym krokiem będzie wpisanie swoich danych osobowych: imienia, nazwiska, numeru dowodu osobistego, numeru PESEL, adresu zamieszkania oraz dodatkowych informacji, które są w tym momencie wymagane. Zajmie to tylko chwilę i pozwoli przejść do kolejnego kroku.

 

 • Dokonaj weryfikacji swojej tożsamości. Zrobisz to za pomocą dedykowanej aplikacji. Dodatkowo poprosimy Cię o potwierdzenie kwoty oraz okres spłaty, który wybierasz i zalogowanie się do swojej bankowości elektronicznej. Cały proces jest bezpieczny i poufny.

 

 • Zaczekaj na decyzję firmy pożyczkowej. Zwykle pojawia się ona w ciągu kilku minut.  Decyzja o udzieleniu pożyczki będzie dostępna na Twoim koncie w profilu klienta, w serwisie pożyczkowym. Zwykle jednak otrzymasz ją dodatkowo mailowo lub za pomocą wiadomości sms.

 

Na jaki maksymalny okres można otrzymać pożyczkę 2000 zł?

Możesz zaciągnąć zobowiązanie w wysokości 2000 zł nawet na 6 miesięcy.

 

Oprocentowanie i koszty pożyczki 2000 zł

 

gotówka na raty

 

Zastanawiasz się, ile kosztuje pożyczka 2000 zł w firmie poza bankowej?

Na całkowite koszty pożyczki mogą się składać następujące elementy:

 • oprocentowanie – roczna stopa oprocentowania zwykle jest równa wysokości maksymalnych odsetek, które zależą od aktualnej stopy referencyjnej NBP;
 • prowizja – jest to drugi obok oprocentowania znaczący koszt pożyczki, który jest określany indywidualnie przez każdą instytucję,

Orientacyjne koszty pożyczki w wysokości 2000 zł dla różnych okresów spłaty zobowiązania znajdziesz w naszym kalkulatorze na stronie głównej www.nexu.pl

 

Dla pożyczki 2000 zł rozłożonej na 6 rat przedstawiamy konkretne wyliczenie:

Kwota 2000 zł:

 • kwota raty: 465,98 zł
 • prowizja: 795,89 zł
 • odsetki: 0 zł
 • RRSO: 237,00%
 • całkowita kwota do spłaty wyniesie: 2795,89 zł

 

Wszystkie informacje na temat pożyczki znajdziesz w Umowie, którą wyślemy na Twój adres email. Będzie ona również dostępna po zalogowaniu się do Twojego Konta Klienta.

W razie pytań Dział Obsługi Klienta bardzo chętnie wyjaśni wszystkie wątpliwości oraz odpowie na pytania. Jednocześnie zachęcamy do odwiedzin strony z pytaniami i odpowiedziami – Częste pytania (FAQ).

Czy uznałeś to za interesujące? Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej:

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 79,20%
Nota prawna
Formularz informacyjny

Możesz być również zainteresowany: