kredyt ze złą historią BIK

Gdzie dostanę kredyt ze złym BIKIEM?

 

Kredyt bez BIK to propozycja dla osób, które mają trudność w uzyskaniu kredytu w banku ze względu na negatywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Bezpiecznym rozwiązaniem w takiej sytuacji są oferty kredytów bez BIK, czyli bez sprawdzania historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Kredyt taki może być udzielany w firmach pozabankowych, a ich oferta ograniczona jest tylko przez wysokość udzielonej kwoty, którą są w stanie udzielić – jednak i w tym przypadku warto zwrócić uwagę na ceny takiego pożyczania.

 

 

Kredyt bez BIK – dla kogo

 

gdzie dostanę kredyt ze złym bikiem

 

Kredyt bez BIK-a to propozycja dla osób, których historia kredytowa nie jest najlepsza. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy mieli problemy z terminową spłatą swoich zobowiązań, przez co wpisali się do rejestru dłużników. W takiej sytuacji wielu banków nie chce się z nimi związywać i odmawia udzielenia kredytu. Właśnie dla takich osób, często zadłużonych z komornikiem –  powstała możliwość zaciągnięcia kredytu bez BIK-a. Oznacza to, że nie jest sprawdzana zdolność kredytowa w rejestrze BIK i pomimo negatywnych wpisów, istnieje szansa na otrzymanie pożyczki. Jednak trzeba pamiętać, że takie propozycje są zwykle droższe niż kredyty tradycyjne, więc należy dokładnie przemyśleć taką decyzję. Korzystając z propozycji kredytów bez BIK, należy dokładnie zapoznać się z ofertami różnych firm, aby wybrać te, które oferują najlepsze warunki, a jednocześnie są niezawodne i godne zaufania.

 

 

Gdzie mogę dostać pożyczkę ze złym BIKIEM?

 

Otrzymanie pożyczki lub kredytu może być trudne, jeżeli mamy problemy finansowe lub złą historię z poprzednimi pożyczkami. Dotyczy to także osób, które aktualnie mają kredyt i nie radzą sobie z jego poprawną spłatą. Warto jednak ubiegać się o pożyczkę bez BIK, czyli inaczej pożyczki oferowane przez firmy, które nie sprawdzają klientów w Biurze Informacji Kredytowej i Krajowym Rejestrze długów. Kiedy mamy szansę na dostanie takiego kredytu zaufania? W momencie, kiedy opóźnienia w uregulowaniu innych pożyczek nie wynoszą więcej niż 30 dni możemy ubiegać się o kolejną pożyczkę. Najlepsze firmy, które oferują tanie pożyczki to Bankowo, BNP Paribas i Alior Bank.

 

 

Czy dostanę kredyt hipoteczny ze złym BIKIEM?

 

Otrzymanie kredytu hipotecznego ze złym BIKIEM jest niestety bardzo mało prawdopodobne. Co jednak możemy zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie takiego kredytu? Przede wszystkim należy znaleźć odpowiedni bank, który ma najlepsze oferty i pozytywne opinie wśród osób z podobnym problemem. Podstawą jest także stabilne zatrudnienie i regularne wpływy na konto, ponieważ udowadnia to, że jesteśmy w stanie spłacać raty i zwiększa szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku kredytowego. Ważne jest także przemyślenie dokładnie wszystkich wydatków i zrezygnowanie z wszelkich niepotrzebnych kart, kont i zobowiązań. Jeżeli uporządkujemy swoją sytuację finansową choć w niewielkim stopniu, zawsze będzie to pozytywna zmiana, która przybliży nas do otrzymania kredytu hipotecznego.

 

kredyt ze złym bik

 

Kolejną sprawą jest logiczne argumentowanie tego, że posiadamy długi lub nieporządek w spłatach. W pewnych sytuacjach, takich jak nagła utrata pracy, oszustwo, lub nagły wypadek należy dokładnie opisać sytuację bankowi, co z pewnością zwiększy szanse na otrzymanie kredytu. Ostatecznym rozwiązaniem może być znalezienie współkredytobiorcy, który ma dobrą sytuację finansową i wyrazi chęć pomocy i zaufanie. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji jesteś, zawsze możesz starać się uregulować swoje sprawy i starać się o kredyt hipoteczny.

 

Zobacz: Jak budować swoją zdolność kredytową?

 

Jak nie trafić do bazy BIK?

 

Biorąc kredyt lub pożyczkę musisz wiedzieć, że wszelkie opóźnienia w spłacie rat czy też niespłacone zobowiązania, są widoczne w historii naszej kredytowej, a przez to utrudniają nam w przyszłości uzyskanie nowych kredytów lub pożyczek. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie trafić do bazy BIK.

Z pomocą przychodzą nam różne propozycje, jak np. regularna spłata zobowiązań, unikanie zaciągania zbyt wielu kredytów jednocześnie, czy też korzystanie z kart kredytowych w sposób racjonalny i nie przekraczanie limitów. Pilnując tych kwestii, mamy większe szanse na zachowanie dobrej historii kredytowej i uniknięcie negatywnych wpisów w bazie BIK. W bazie jednak są wszyscy, którzy otrzymali kredyt, a ich dane utrzymują się tak aż do 2 lat o spłaty zobowiązania. Jest jednak możliwość wysłania wniosku o usunięcie z bazy.

 

 

Szybka pożyczka ze złym BIKIEM – gdzie dostać?

 

Jeżeli potrzebujemy pożyczki szybko i od ręki, a niestety mamy zły BIK, warto rozważyć pożyczkę bez weryfikacji naszej przeszłości finansowej oraz gdzie można spłacać w ratach tygodniowych lub miesięcznych – w zależności od wysokości zadłużenia. Jeżeli jednak chcemy uzyskać pożyczkę całkowicie przez Internet i ekspresowo to warto zapoznać się z firmami, które nie weryfikują danych w Biurze Informacji Kredytowej. Jednak przez to, że pożyczka jest naprawdę szybka i bezproblemowa, jej spłata wyniesie o wiele więcej niż w zwykłym banku, dlatego warto zastanowić się, czy tak pilna potrzeba gotówki nie przysporzy problemów.

 

 

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK?

 

co zrobić żeby poprawić BIK

 

Jedną z propozycji otrzymania pieniędzy bez sprawdzania informacji BIK jest pożyczka prywatna. W tym wypadku środki udostępnia osoba prywatna, zazwyczaj bez żadnych formalności czy wymagań dotyczących zdolności kredytowej. Można skorzystać z zaufania rodziny i przyjaciół, jednak mimo wszystko warto spisać umowę pożyczkową. Inną możliwością jest skorzystanie z ofert firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek bez sprawdzania historii kredytowej w BIK.  Ważne jest także dokładne przeanalizowanie ofert i warunków umowy przed podpisaniem, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów czy pułapek. Ostatecznie, warto pamiętać, że pożyczka bez BIK zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego należy dokładnie przemyśleć swoją decyzję i w razie wątpliwości zasięgnąć porady eksperta finansowego.

 

 

Czy uznałeś to za interesujące? Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej:

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 79,20%
Nota prawna
Formularz informacyjny

Możesz być również zainteresowany: