cyber monday 2022

Cyber Monday 2022 – co trzeba wiedzieć?

 

Wiele osób bardzo dobrze kojarzy i chętnie korzysta z dnia jakim jest Black Friday. Podczas tego wydarzenia na klientów czekają różne promocje w sklepach. Bardzo często zaopatrujemy się wtedy w różne ubrania czy sprzęty elektroniczne. Nie wszyscy jednak wiedzą, że istnieje taka okazja, albo kiedy jest Cyber Monday w 2022.

 

 

Czym jest Cyber Monday?

 

Cyber Monday, w spolszczonej wersji to Cybernetyczny Poniedziałek. Podobnie, jak w Black Friday możemy kupić w ten dzień dużo produktów w promocyjnych cenach. Wypada on w okresie jesiennym, w pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W Polsce zawitał po raz pierwszy w 2016 roku. Nie jest on tak popularny jak Black Friday, więc nie wszystkie sklepy w tym uczestniczą.

 

 

Kiedy jest Cyber Monday w 2022?

 

Cyfrowy Poniedziałek odbywa się kilka dni po Czarnym Piątku. Z racji tego, że w tym roku Black Friday odbywa się 25 listopada, Cyber Monday 2022 będzie kilka dni później, a dokładnie 28 listopada. Istnieje duża szansa na to, że sklepy przygotują najciekawsze oferty handlowe na cały weekend, co jest w Polsce bardzo popularne.

 

 

Jak zrobić udane zakupy w Cybernetyczny Poniedziałek?

 

zakupy online cyber monday 2022

 

W tym okresie naszym największym sprzymierzeńcem będzie rozwaga, a co najważniejsze odpowiednie przygotowanie do zakupów. Nawet teraz możesz przemyśleć, czego tak naprawdę potrzebujesz i rozejrzeć się po sklepach. Taki research robimy po to, aby wiedzieć jak duże będą obniżki cen w porównaniu do regularnych.

Bardzo częstym przypadkiem jest naciąganie. Zdarzają się sytuacje, gdzie ceny zamiast być obniżone są podwyższane, a to wszystko w celu sprzedania czegoś w zestawie z innym produktem, które wydaje się tani na pierwsze spojrzenie. Tak naprawdę cena w takich sytuacjach pokrywa się z ceną obu produktów, tak jakbyśmy kupowali je osobno.

Ze względu na panującą w Polsce inflację, możemy spodziewać się stosunkowo niskich obniżek. Sprawia to, że promocje będą raczej symboliczne lub mała liczba sklepów weźmie w nich udział. W takiej sytuacji trzeba będzie bardzo dokładnie szukać, żeby znaleźć coś wartościowego i w dobrej cenie.

 

 

Najciekawsze oferty handlowe

 

Tak naprawdę Black Friday czy Cyber Monday 2022 są tylko narzędziem, które firmy wykorzystują do zachęcenia klientów. Zakupowi weterani dobrze wiedzą, że listopad jest miesiącem promocji. Ubrania, buty, elektronika czy różne inne gadżety to tylko, niektóre z wielu produktów dostępnych na promocjach.

Sprawdzaj na bieżąco, czy twój ulubiony sklep nie ma do zaoferowania ciekawych i atrakcyjnych zniżek na produkty. Może uda ci się zdobyć słuchawki albo jakiś fajny ciuch w atrakcyjne cenie.

 

Przygotuj się na Black Friday – zobacz, jak i co kupować, by zyskać!

 

 

Jak przygotować się na zakupowe szaleństwo w 2022?

 

cybernetyczny poniedziałek kiedy wypada 2022

 

Duża ilość ciekawych i atrakcyjnych ofert sprawia, że chętniej dajemy się im skusić. Dlatego warto być przygotowanym na nagły ich wysyp. Spisanie listy rzeczy, które są nam potrzebne nie jest złym pomysłem. Inna dobra opcja to przygotowanie sobie ograniczonego budżetu tylko na zakupy w Cyber Monday 2022. Chodzenie samemu po sklepach jest dobrą alternatywą, ponieważ mając osobę towarzyszącą jesteśmy skłonni kupić więcej.

 

 

Czy uznałeś to za interesujące? Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej:

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 79,20%
Nota prawna
Formularz informacyjny

Możesz być również zainteresowany: