Elastyczna Linia Gotówkowa w Nexu.pl

 

Elastyczna linia gotówkowa to produkt przypominający znany już kredyt odnawialny.

W Nexu.pl stale się rozwijamy i chcemy zapewnić naszym klientom, jak najlepsze usługi. W związku z tym przedstawiamy naszą najnowszą usługę – elastyczną linię gotówkową, która ma służyć, jako poduszka bezpieczeństwa dla tych, którzy chcą czuć się bezpieczni finansowo każdego dnia.

 

 

Jak działa elastyczna linia gotówkowa?

 

Na poniższym materiale wideo zobaczysz, jak w prosty i szybki sposób możesz aplikować o odnawialny limit gotówkowy w Nexu.pl

 

Elastyczna linia gotówkowa to proste w obsłudze i rozumieniu źródło finansowania, które może wesprzeć nasz domowy budżet lub służyć, jako zapasowe koło ratunkowe, które będzie w pogotowiu w razie potrzeby.

 

Co sprawia, że Twoja linia gotówkowa jest elastyczna?

 

Możesz wypłacać gotówkę w dowolnym momencie miesiąca, ale nie musisz tego robić. To, czy wypłacasz pieniądze, czy też wykorzystujesz elastyczną linię gotówkową, jako formę zabezpieczenia zależy tylko od Ciebie.

 

Każda spłata odnawia limit gotówki

 

Pamiętaj, że aby wypłacać środki dostępne w ramach elastycznej linii gotówkowej przez cały okres trwania umowy tj.124 dni, należy terminowo uiścić przynajmniej minimalną kwotę do spłaty.

 

 

Jak działa wypłacanie i spłacanie środków w elastycznej linii gotówkowej?

 

Możesz wypłacać pieniądze dostępne dla Ciebie w limicie elastycznej gotówki w dowolnym momencie – tyle razy w miesiącu, ile potrzebujesz. Minimalna kwota jaką możesz wypłacić wynosi 200 zł – maksymalna to limit, który otrzymałeś/łaś.

 

 

Zobacz, jak wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe krok po kroku >> KLIKNIJ TUTAJ << 

 

 

Okres rozliczeniowy, po którym otrzymujesz rachunek za wykorzystane środki z dostępnego limitu elastycznej gotówki wraz z odsetkami to zawsze 31 dni, przy czym rachunek za dany okres otrzymasz dnia kolejnego.

 

 

linia gotówkowa jak działa

 

 

To Ty decydujesz ile wpłacasz! Możesz wpłacić tylko kwotę minimalną tj. 15% od wykorzystanej przez Ciebie kwoty dostępnej w elastycznej linii gotówkowej, albo spłacić więcej.

 

Elastyczna linia gotówkowa przyznawana jest zawsze na 124 dni. Po ich upływie, to Ty decydujesz, czy chcesz przedłużyć umowę wnioskując o kolejną linię gotówkową z takim samym lub wyższym limitem gotówki.

 

 

Jak aplikować o elastyczną linię gotówkową?

 

Jeśli chcesz otrzymać elastyczną linię gotówkową w Nexu.pl wystarczy na kalkulatorze na stronie głównej zaznaczyć kwotę gotówki, która Cię interesuje i kliknąć przycisk „Aplikuję o elastyczną linię gotówkową”, który automatycznie przeniesie Cię do kolejnego kroku.

 

Jeśli jesteś już naszym klientem zaloguj się do swojego panelu klienta i podążaj za dalszymi wskazówkami.

 

Jeśli jesteś nowym klientem zarejestruj się podając swój e-mail i numer telefonu. Następnie w okienku na ekranie swojego komputera lub telefonu wpisz kod weryfikacyjny, który otrzymasz SMS-em i podążaj za dalszymi wskazówkami.

 

Aplikować możesz 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę, nie wychodząc z domu.

 

 

Czy to bezpieczne?

 

Instytucje pozabankowe oferujące produkty takie, jak np. elastyczna linia gotówkowa, czy gotówka na karcie, są ściśle nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF).

Nexu.pl brand firmy Blue Finance Polska – wpisany jest do rejestru instytucji pożyczkowych, który prowadzony jest przez Komisję Nadzoru Finansowego pod (numerem RIP000553).

Każda firma pozabankowa oferująca usługi finansowe musi przestrzegać wszystkich regulacji i ustaleń narzuconych przez KNF.

Decydując się na elastyczną linię gotówkową w Nexu.pl masz pewność, że przestrzegamy wszystkich regulacji i dbamy o naszych klientów. To jeden z powodów, dla którego mogliśmy dołączyć do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (więcej o ZPF tutaj).

 

Twoje dane są poufne i bezpieczne!

 

Jeśli obawiasz się, że podane przez Ciebie, poufne informacje mogą wylądować w niepowołanych rękach – śpij spokojnie!

Twoje dane są nam potrzebne jedynie w procesie aplikowania o elastyczną linię gotówkową, nie przekazujemy ich żadnym osobom trzecim, nie zapisujemy ich, a nasz system teleinformatyczny umiejscowiony jest w bezpiecznym, certyfikowanym środowisku cyfrowym.

 

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 79,20%
Nota prawna
Formularz informacyjny