Pożyczka bez sprawdzania w bazie BIK

 

Pożyczka bez BIK to łatwy i szybki sposób na uzyskanie gotówki na swoje nagłe potrzeby. Zainteresowani są nią zazwyczaj Ci, którzy z jakichś powodów są już zadłużeni, a potrzebują szybko gotówki.

Przez prawo pożyczkowe obowiązujące w Polsce firmy, które udzielają pożyczek pozabankowych mają obowiązek sprawdzać pożyczkobiorców pod kątem ich historii kredytowej w bazach BIK czy KRD. Jednak informacja ta dla wielu pożyczkodawców jest tylko orientacyjna i pomaga oszacować ryzyko wiążące się z np. brakiem spłaty zaciągniętego zobowiązania.

 

 

Co to jest pożyczka bez BIK?

 

Pożyczka bez BIK to pożyczka udzielana bez sprawdzania historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Takie pożyczki są dostępne dla osób, które mają trudności w otrzymaniu tradycyjnych kredytów bankowych ze względu na negatywną historię kredytową lub brak historii kredytowej. Pożyczka ratalna bez sprawdzania w bazie BIK to nic innego jak np. popularna chwilówka, która szybko podreperuje domowy budżet lub którą możesz wykorzystać na nagłe i nieprzewidziane wydatki.

 

 

 

Co to jest BIK?

 

BIK – to biuro informacji kredytowej, gdzie pożyczkodawca może dowiedzieć się czy osoba, która ubiega się o pożyczkę będzie w stanie spłacić swój dług. Prawdą jest także, że pożyczki bez BIKu istnieją i wiele firm takich jak NEXU oferuje pożyczki ratalne online bez sprawdzania informacji w bazie BIK.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat sprawdź nasz artykuł, w którym objaśniamy na czym polegają pożyczki bez BIK, czego możesz od nich oczekiwać i na co zwrócić uwagę, gdy chcesz z nich skorzystać.

 

 

Pożyczka dla zadłużonych bez sprawdzania w bazie BIK

 

Pożyczki bez BIK dla zadłużonych? To możliwe. To, że posiadasz już zadłużenie nie oznacza, że nie możesz ubiegać się o pozabankową pożyczkę. Osoby z zadłużeniem także mogą uzyskać szybką gotówkę w Nexu.

Tak, jak w przypadku szybkiej pożyczki, wystarczy skorzystać z kalkulatora umieszczonego po prawej stronie ekranu i zarejestrować się, aby starać się o pożyczkę ratalną online dla zadłużonych.

 

Pożyczki dla zadłużonych to pozabankowa oferta, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy coraz częściej decydują się na pożyczki pozabankowe. Są one dostępne online i bez wychodzenia z domu, a do tego znacznie łatwiejsze do uzyskania niż to jest w przypadku kredytów zaciąganych w banku – szczególnie, gdy jest się zadłużonym.

 

pożyczka bez BIK i BIG

 

By wziąć pożyczkę ratalną będąc zadłużonym wystarczy zadeklarować wybraną kwotę pożyczki na kalkulatorze pożyczki, wypełnić krótki wniosek, przejść przez podstawową weryfikację i nawet tego samego dnia można cieszyć się gotówką.

 

 

SPRAWDŹ OFERTĘ NEXU 

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 79,20%
Nota prawna
Formularz informacyjny