top 5 seriali na NETFLIX

Lista TOP seriali na wieczór w NETFIX – zobacz czego nie możesz przegapić!

 

Netflix jest jednym z najpopularniejszych serwisów Streamingowych na świecie. Zawiera wiele wyjątkowych filmów i seriali, które można oglądać w dowolnym miejscu i czasie. Aby pomóc Ci wybrać odpowiedni serial na wieczór, przedstawiamy nasz przegląd najlepszych seriali w serwisie Netflix.

 

 

TOP 5 seriali NETFLIX – podsumowanie ogólne

 

top 10 seriali NETFLIX

 

1. Stranger Things – Ten fantastyczny horror science-fiction opowiada o tajemniczych wydarzeniach w małym miasteczku w stanie Indiana. Akcja koncentruje się na siedmiorgu dzieci, które odkrywają tajemnicę paranormalnej siły. Produkcja zawiera wiele zwrotów akcji, które z pewnością Cię zaciekawią.

2. Orange Is the New Black Ten serial opowiada o Piper Chapman, która zostaje skazana na 15 miesięcy odsiadki za współudział w przestępstwie przeprowadzonym kilka lat wcześniej. Serial pokazuje, jak wygląda życie w więzieniu i jakie trudności muszą pokonywać więźniowie.

3. The Crown Serial oparty na prawdziwej historii brytyjskiego monarchy skupia się na życiu królowej Elżbiety II, od momentu jej koronacji w 1953 roku do dnia dzisiejszego. Serial skupia się na wydarzeniach historycznych, które miały wpływ na Elżbietę, a także na relacjach, jakie łączą ją z ludźmi, którzy ją otaczają.

4. The Haunting of Hill House – Serial skupia się na rodzinie Crainów, która spędziła dzieciństwo w słynnym domu Hill House. Kiedy dorośli Crainowie zaczynają odczuwać dziwne zjawiska, postanawiają wrócić do tego miejsca i zmierzyć się z duchami przeszłości.

5. Black Mirror – Ten serial science-fiction skupia się na działaniach wpływu technologii na ludzkie życie. Każdy odcinek jest poświęcony innej tematyce, a każdy z nich skłania widzów do refleksji nad wpływem technologii na życie codzienne. Mamy nadzieję, że nasz przegląd pięciu najlepszych seriali w serwisie Netflix pomógł Ci wybrać odpowiedni serial na wieczór. Odwiedź Netflix i ciesz się wieczorem z jednego z nich!

 

 

Najlepsze seriale dostępne na NETFLIX z 2022 roku

 

seriale na wieczór

 

1. The Order Serial fantasy skupia się na grupie młodych ludzi, którzy wyruszają na misję do tajemniczego świata, by odzyskać magiczne artefakty i powstrzymać starożytne zło. Widzowie mogą liczyć na wielkie bitwy, wciągającą intrygę i niesamowitą przygodę.

2. Outlander  Kostiumowy serial historyczny, w którym głównymi bohaterami są ludzie nie tylko z różnych miejsc na świecie, a także z różnych „czasów”. Ich spotkanie jest przypadkowe, a wręcz ocierające się o magię. Postanawiają oni zmienić losy swoje i swoich bliskich. W trakcie trwania serialu poznają wiele tajemnic, a ich wysiłki mają na celu pokonanie wojsk i wpłynięcie na losy świata.

3. Wednesday Serial opowiada o nastoletniej, bystrej i nietypowej Wednesday Adams, która prowadzi swoje śledztwo w sprawie zabójstw mających miejsce w

4. Obserwator – Opart na faktach serial opowiada o małżeństwie, które wprowadza się do pięknego domu za miastem. Rodzina z dwójką dzieci doświadcza dziwnych pogróżek i próbuje rozwiązać sprawę tajemniczego obserwatora domu.

5. Dahmer Kontrowersyjny serial dla fanów mocnych scen – oparty na faktach. Opowiada historię słynnego, seryjnego zabójcy Jeffreya Dahmera, który został okrzyknięty mianem kanibala z Milwaukee.

 

 

Zobacz też: Co to jest pożyczka odnawialna? 

 

 

Najlepsze premiery na NETFLIX w 2023 roku

 

najlepsze seriale na netflixie

 

1. Nocny Agent Serial sensacyjny, opowiadający o agencie tajnych służb FBI, który pewnej zwyczajnej nocy odbiera niezwykły telefon zmieniający jego życie. Trzymający w napięciu serial odkrywa zawile ukryte tajemnice Białego Domu.

 2. Cień i Kość Serial opowiada o młodej, walecznej dziewczynie, która odkrywa w sobie niezwykłą siłę. Kostiumowy serial o nadprzyrodzonych mocach, magii, przyjaźni i miłości powraca z drugim sezonem.

3. Miłość jest ślepa – reality show, który pokazuje ludzi szukających prawdziwej miłości. Przyszłe pary mogą zapoznać się jedynie poprzez rozmowę – nie mogą się zobaczyć ani rozmawiać o wyglądzie do momentu, aż się zaręczą.

4. Jestem Georgina kolejny już sezon popularnego dokumentu o żonie Cristano Ronaldo, w którym lepiej poznajemy sławną influencerkę oraz życie zza kulis rodziny popularnego piłkarza.

5. Love never lies Polska reality show, w którym obserwujemy życie par zamkniętych w pięknej villi. Pary zostaną narażone na różne pokusy. Czy wytrwają ze sobą mówiąc tylko prawdę, która niejednokrotnie będzie bolesna i nieoczekiwana?

 

 

Podsumowanie

 

Netflix oferuje wiele ciekawych seriali, którymi można się zająć, jeśli trudno jest wybrać coś do oglądania. Wszystkie produkcje są dostępne w wygodnej formie online, więc możesz je oglądać, gdziekolwiek jesteś. Netflix zapewnia różnorodność, aby zadowolić zróżnicowane gusta widzów. Więc, jeśli szukasz czegoś do oglądania, to warto sprawdzić, co Netflix ma do zaoferowania. Możesz odkryć wiele nowych i interesujących seriali, a także odkryć stare ulubione, które warto odświeżyć.

 

Czy uznałeś to za interesujące? Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej:

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 79,20%
Nota prawna
Formularz informacyjny

Możesz być również zainteresowany: