pożyczki pozabankowe 2022

Pożyczka pozabankowa w 2023 roku – czy to się opłaca?

 

Każdy z nas chociaż raz znalazł się w sytuacji, w której jedynym ratunkiem był dodatkowy zastrzyk gotówki. Awaria sprzętu RTV i AGD, zepsuty samochód, remont mieszkania – nagłe wypadki się zdarzają. Co zrobić w takiej sytuacji? Pożyczki od znajomych, chwilówki, kredyty – te terminy są nam dobrze znane. I chociaż Polacy nadal najczęściej decydują się na pomoc finansową z banku, pożyczki pozabankowe z roku na rok zyskują na popularności. Nie inaczej jest w przypadku pożyczek Nexu, a firma, której najważniejszą cechą jest przejrzystość to na pewno dobry wybór.

 

 

Co to jest pożyczka pozabankowa?

 

W społeczeństwie utarło się, że pożyczki i kredyty zawiera się z bankiem. Dlaczego jednak nie wybrać innej możliwości, a mianowicie pożyczki pozabankowej? Jak sama nazwa wskazuje, jest to kredyt, którego udziela instytucja pozabankowa, czyli podmiot, który nie jest bankiem.

Nie ma powodów do obaw – firmy oferujące pożyczki tego typu są równie bezpieczne i pewne jak banki. Mało tego – firmy takie jak Nexu wychodzą klientom naprzeciw i są znacznie łatwiej dostępne, proste w obsłudze i wygodne – nie musisz nawet wychodzić z domu, by błyskawicznie uzyskać pożyczkę na nieprzewidziany wydatek. Wystarczy krótki formularz, wypełnienie wniosku, podanie swoich danych oraz wysokości swoich dochodów i… tyle. Pozostaje tylko weryfikacja, po której pieniądze pojawiają się na naszym koncie – w sam raz, kiedy mamy wydatek naprawdę niecierpiący zwłoki.

Z reguły pożyczki pozabankowe są dla każdego, a do ich uzyskania wystarczy mieć skończone 18 lat, obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej, adres e-mailowy, telefon oraz konto bankowe – to niewiele, prawda? Naszej pożyczki nie udzielamy jedynie osobom wpisanym do rejestrów dłużników, którzy naruszyli obowiązki terminowej spłaty należności finansowych.

 

 

 

 

Bezpieczne pożyczki pozabankowe w zasięgu ręki

 

pożyczka pozabankowa warszawa

 

Zasmucające badania donoszą, że większość Polaków korzystających z pożyczek pozabankowych nie wie nawet, co znalazło się w ich umowie kredytowej. Przed podjęciem decyzji o pożyczce warto dokładnie zapoznać się z warunkami, na które przystajemy.  Musimy mieć świadomość, że pożyczając konkretną kwotę, zazwyczaj oddajemy więcej przez odsetki – koniecznie weźmy to pod uwagę i sprawdźmy rzeczywisty koszt pożyczki.

Dokładne zapoznanie się formalnościami jest bardzo ważne – w Nexu wszystkie kwestie są szczegółowo i przystępnie opisane. Dzięki temu znacznie łatwiej można zrozumieć nawet najbardziej zawiłe sformułowania. Specjalnie dla naszych klientów prowadzimy także infolinię po numerem 222 30 20 30.

Zapraszamy do kontaktu pod podanym numerem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, a w soboty od 9.00 – 16.00.  Nasi konsultanci z pewnością wyjaśnią wszelkie niejasności. Dla osób mających pytania dotyczące naszych pożyczek pozabankowych przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej również zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami – mamy nadzieję, że będzie ona pomocna podczas podejmowania decyzji o pożyczce.

 

 

Zobacz też: Jak firmy pożyczkowe chronią Twoje dane?

 

 

Spłata pożyczki pozabankowej w NEXU

 

Wbrew obawom, które niekiedy odstraszają od pożyczek pozabankowych, wybranie takiej formy pożyczki jest zupełnie normalne i bezpieczne. Musimy tylko zapoznać się z umową i formalnościami, a w przypadku terminowej spłaty wszystko jest całkowicie pewne. Spłata pożyczki w Nexu jest niezwykle prosta – to tylko kilka kroków. Wystarczy zalogować się do swojego konta założonego na stronie, kliknąć opcję „Spłać pożyczkę” i wybrać nazwę swojego banku. W Nexu możesz wybrać czy chcesz spłacić całą kwotę pożyczki, kolejną jej ratę lub inną, wybraną przez siebie kwotę.  Następnie witryna przekieruje Cię na stronę logowania do Twojego konta bankowego, a po zalogowaniu wystarczy wysłać automatycznie wygenerowany przelew w usłudze BlueMedia.  To wszystko – prawda, że szybko i sprawnie?!

Jest również możliwość wykonania przelewu tradycyjnego na numer konta podany w umowie pożyczki – w tym wypadku musimy jednak pamiętać, aby w tytule przelewu koniecznie zawrzeć numer pożyczki z Nexu.

 

Czy uznałeś to za interesujące? Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej:

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 79,20%
Nota prawna
Formularz informacyjny

Możesz być również zainteresowany: