Szybkie kredyty

Nexu.pl to strona internetowa, dzięki której możesz pożyczyć pieniądze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy pożyczki osobiste online od dwóch do sześciu miesięcy, zarządzane przez Blue Finance Ibérica S.L., która należy do Blue Finance Oy, operatora finansowego z siedzibą w Finlandii, założonego w 2011 roku.

Nie musisz nam też mówić, dlaczego prosisz nas o pożyczkę. Nie zadajemy pytań. Jedyne, co nas interesuje, to pomoc w realizacji Twoich celów i realizacji projektów poprzez nasze mini-pożyczki.

Jak działają nasze pożyczki osobiste?

Ubieganie się o pożyczkę może być uciążliwe i narzucające się. Dlatego w Nexu.pl bardzo ułatwiamy Ci życie i prosimy tylko o spełnienie kilku prostych wymagań:

  • Mieć ukończone 18 lat.
  • Miej dostęp do swojego konta bankowości internetowej.
  • Mieć aktywny telefon komórkowy i ważny adres e-mail.

Jak aplikować o pożyczkę w Nexu.pl?

Pamiętaj, że aby ubiegać się o minipożyczkę u nas, musisz mieć ukończone 18 lat, mieć dostęp do usługi bankowości internetowej.  Reszta zależy od nas.

W każdym razie przed złożeniem wniosku o pożyczkę musisz upewnić się, że możesz spłacić pieniądze. Brak płacenia w terminie może mieć poważne konsekwencje, takie jak m.in. brak możliwości ubiegania się o kolejną pożyczkę. Jeśli potrzebujesz pomocy pod koniec miesiąca, gotówki na różne wydatki  lub przerwy finansowej, w Nexu.pl chcemy Ci pomóc.

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

500 zł8000 zł
mc.
246
Miesięcznie:
Kwota1000 zł
Liczba rat 3
Kwota raty 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.00 zł
RRSO 474,9%
Całkowita kwota do spłaty1323.97 zł
Nota prawna
Formularz informacyjny