Szybkie kredyty

Nexu.pl to strona internetowa, dzięki której możesz pożyczyć pieniądze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy pożyczki osobiste online od dwóch do sześciu miesięcy, zarządzane przez Blue Finance Ibérica S.L., która należy do Blue Finance Oy, operatora finansowego z siedzibą w Finlandii, założonego w 2011 roku.

Nie musisz nam też mówić, dlaczego prosisz nas o pożyczkę. Nie zadajemy pytań. Jedyne, co nas interesuje, to pomoc w realizacji Twoich celów i realizacji projektów poprzez nasze mini-pożyczki.

Jak działają nasze pożyczki osobiste?

Ubieganie się o pożyczkę może być uciążliwe i narzucające się. Dlatego w Nexu.pl bardzo ułatwiamy Ci życie i prosimy tylko o spełnienie kilku prostych wymagań:

  • Mieć ukończone 18 lat.
  • Miej dostęp do swojego konta bankowości internetowej.
  • Mieć aktywny telefon komórkowy i ważny adres e-mail.

Jak aplikować o pożyczkę w Nexu.pl?

Pamiętaj, że aby ubiegać się o minipożyczkę u nas, musisz mieć ukończone 18 lat, mieć dostęp do usługi bankowości internetowej.  Reszta zależy od nas.

W każdym razie przed złożeniem wniosku o pożyczkę musisz upewnić się, że możesz spłacić pieniądze. Brak płacenia w terminie może mieć poważne konsekwencje, takie jak m.in. brak możliwości ubiegania się o kolejną pożyczkę. Jeśli potrzebujesz pomocy pod koniec miesiąca, gotówki na różne wydatki  lub przerwy finansowej, w Nexu.pl chcemy Ci pomóc.

 

 

Obecnie nie możemy zaoferować Tobie tego produktu, ze względu na zmienione prawo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym, jeszcze lepiej dopasowanym do Twoich potrzeb produktem. Sprawdź nasz nowy produkt!

 

Wybierz ile gotówki potrzebujesz?

1000 zł6000 zł
124 dni
444
Kwota limitu 1000 zł
Dostępna kwota do wypłaty 1000 zł
Minimalna miesięczna spłata 441.32 zł
Prowizja323.97 zł
Odsetki0.205
RRSO 89,30%
Nota prawna
Formularz informacyjny